Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ubranka do chrztu

( ilość produktów: 119 )

Choć Twój maluszek jest na świecie od niedawna, to już czeka go jedno z większych przeżyć! Zapewne chcesz, aby przyjmując pierwszy sakrament, szkrab wyglądał stosownie do okoliczności i by było mu wygodnie, prawda? Zobacz więc przygotowane przez nas ubranka do chrztu. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu doskonały strój dla synka lub córeczki.

Na tę wielką uroczystość, która podkreśla niewinność i czystość duszy Twojego szkraba polecamy białe sukienki dla dziewczynek i białe pajacyki dla chłopców. Jeśli jednak planujesz odejść nieco od tradycji, wybierz coś kolorowego! Dopilnowaliśmy, aby ubranka do chrztu, uszyte z błękitnego, czerwonego lub granatowego materiału, prezentowały się równie elegancko jak te jasne.

Podczas tego wyjątkowego dnia, najpierw w kościele, a potem przy stole z rodziną, wszystko może się zdarzyć. Np. Twój maluszek może się pobrudzić lub zgrzać, dlatego upewnij się, że masz sukienkę, koszulę, spodnie lub body, w które możesz szybko przebrać pociechę. Wtedy szkrab będzie czuł się komfortowo, a na każdym pamiątkowym zdjęciu, wyglądał doskonale!

pixel