Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

butelki i akcesoria do karmienia

( ilość produktów: 135 )

Rodzicielstwo to niełatwa podróż, dlatego przygotowaliśmy rozmaite akcesoria do karmienia, które przysłużą się nie tylko Twojemu szkrabowi, ale także Tobie. Naczynia, np. butelki czy zestawy stołowe złożone z płaskiego talerza, miseczki, kubka i sztućców, są wykonane z trwałych materiałów. Nawet jeśli dziecko upuści jakiś element, to on się nie stłucze ani nie zepsuje, więc nie trzeba będzie kupować następnego.

Przygotowane przez nas śliniaczki zostały uszyte z materiałów, z których łatwo spierają się plamy od napojów, zupek czy kaszek. Ochraniają one ubrania Twojego szkraba. Dzięki temu, nawet jeśli maluch się ubrudzi, nie będziesz musiała go przebierać. Wystarczy zdjąć nasz piękny śliniaczek i włożyć go do prania.

Zwróć uwagę także na inne akcesoria do karmienia z naszego sklepu, np. pojemniki do mleka w proszku, podgrzewacze do butelek i kubeczki antypoślizgowe. Są przede praktyczne i przydają się wielokrotnie w ciągu dnia. Ponadto artykuły, które możesz kupić w naszym sklepie, cieszą oczy pięknymi kolorami oraz wzorami.

pixel