Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kocyki

( ilość produktów: 185 )

Oprócz ubranek i zabawek, kocyki to chyba te produkty, które kupuje się dla dziecka najchętniej oraz najszybciej. Ich wybór to sama przyjemność, bowiem nie trzeba się zastanawiać czy rozmiar będzie pasował albo jak produkt się sprawdzi. Można w całości skupić się na pozytywach, bowiem pled jest uniwersalny, wytrzymały i niezastąpiony przez pierwsze lata życia maleństwa.

Artykuły z naszej strony są niezwykle piękne, a to daje wiele radości już na etapie robienia zakupów, nawet zanim zaczniesz ich codziennie używać. Przygotowaliśmy ofertę bogatą w modele w rozmaitych barwach, np. w pastelowych odcieniach zielonego, szarego, niebieskiego czy różowego. Zwróć szczególną uwagę na nasze piękne modele ażurowe. Ich faktura jest dodatkową ozdobą, która nie wymaga innych wzorów.

Jedyne nad czym możesz się zastanawiać, to czy kupić pojedynczy kocyk dla noworodka, czy może zdecydować się na niezastąpiony komplet, złożony z kokonu niemowlęcego, dodatkowego materaca, poduszki i miękkiego pledziku. Co wybierzesz?

pixel