Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

czapeczki dla dziecka

( ilość produktów: 1304 )

Maluchy, zwłaszcza te, które niedawno się urodziły, powinny często nosić nakrycie głowy. Jest to szczególnie ważne podczas pobytu na zewnątrz, gdy temperatura spada poniżej 15 stopni Celsjusza. Twoja pociecha przez dziewięć miesięcy żyła w zupełnie innych warunkach, bez chłodu i wiatru, dlatego musi przyzwyczajać się do świata stopniowo. Warto więc kupić czapeczki dla dziecka, które przygotowaliśmy w naszym sklepie. Ochronią one szkraba przed utratą ciepła i dyskomfortem z tego powodu.

Czapeczki dla dzieci - ciepłe i śliczne

U nas znajdziesz nakrycia głowy w różnych rozmiarach, zarówno dla noworodków, jak i starszych dziewczynek oraz chłopców!

Produkty zostały uszyte z miękkich i elastycznych materiałów. Dzięki temu są odpowiednie dla delikatnej skóry i dobrze dopasowują się do kształtu główki malucha.

Proponujemy różne wersje kolorystyczne, np. produkty beżowe, różowe, granatowe lub szare. Niektóre modele są gładkie, inne zaś mają śliczne wzory, które urozmaicają stylizację. Zaś nakrycia głowy przeznaczone na miesiące zimowe mają efektowne pompony!

pixel