Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

Każdy klient ma prawo do zwrotu nieużywanego towaru w takim przypadku należy nas poinformować o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

adres do zwrotu i wymiany:
RAFAŁ KREFFT
UL. PODGÓRNA 12
84-208 CZECZEWO
TEL. 587833933
ZWROTY: towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu z metką i bez śladów użytkowania, należy podać numer konta do zwrotu.  W przypadku skorzystania z przesyłki zwrotnej opłaconej przez sklep - InPost Paczkomaty Szybkie Zwroty oraz  zwrotu pieniędzy na saldo klienta (do wykorzystania przy następnych zakupach) koszt zwrotu ponosi sklep. Oferta tylko dla zarejestrowanych klientów.
WYMIANY: towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu z metką i bez śladów użytkowania, do przesyłki należy dołączyć swoje dane oraz informację na co ma być wymiana. W przypadku skorzystania z przesyłki zwrotnej opłaconej przez sklep - InPost Paczkomaty Szybkie Zwroty oraz  zwrotu pieniędzy na saldo klienta (do wykorzystania przy następnych zakupach) koszt zwrotu ponosi sklep. Oferta tylko dla zarejestrowanych klientów.
REKLAMACJA: W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy: sklep@szykownamama.pl lub tel. 587833933, postaramy się jak najszybciej je rozwiązać.

Jak dokonać zwrotu zakupionego towaru korzystając z przesyłki opłaconej prze sklep?

  • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić.
  • W kolejnych krokach wybierz zwrot klikając na opcję „Skorzystam z przesyłek sklepu” oraz wybierając formę zwrotu pieniędzy na saldo - do wykorzystania przy następnych zakupach.
  • Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi, następnie wydrukuj je i koniecznie podpisz dokument zwrotu.
  • Włóż oryginalnie zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary. Jednocześnie zwracamy uwagę na to, aby towary nie nosiły widocznych śladów użytkowania i posiadały komplet metek.
  • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Z reguły trwa to jednak krócej.
pixel