Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stylizacja na Chrzest

2019-02-22
Stylizacja na Chrzest
Chrzest Święty to pierwsze, ważne wydarzenie w życiu maleńkiego dziecka. Rodzice pragną podkreślić wyjątkowość tej chwili odpowiednim strojem dla swojego Maleństwa.
Najważniejsze jest, żeby dziecko czuło się w stroju do chrztu wygodnie, komfortowo i bezpiecznie. Ale jednocześnie wyglądało odświętnie i szykownie.


Zestaw dla chłopca powinien składać się z body (najlepiej bawełnianego), koszuli- może to być zwykła koszula, bądź koszulo-body zapinane na napy, marynarki i spodni- przy wyborze tego elementu powinniśmy kierować się przede wszystkim względem wygody dla dziecka, a także dodatków takich jak krawacik czy muszka.
Jeśli chodzi o kolor stylizacji zazwyczaj jest to biel, ale może warto wziąć pod uwagę inną kolorystykę, która z pewnością doda oryginalności i elegancji.


Zestaw dla dziewczynki to body bawełniane, sukienka- na rynku dostępny jest ogromny wybór modeli oraz dodatki takie jak białe rajstopki, buciki oraz nakrycie głowy.
Jeśli uroczystość obywa się jesienią lub zimną nie można zapomnieć o okryciu wierzchnim.  Tutaj do wyboru mamy kombinezony, płaszczyki, bolerka i kurteczki. Kolorystykę należy dobrać odpowiednio do dodatków oraz ubranka.


Polecane

pixel