Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezent na Dzień Babci i Dziadka!

2024-01-10
Prezent na Dzień Babci i Dziadka!

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, w których to staramy się wyjątkowo pokazać Naszym Babciom i Dziadkom jak bardzo ich doceniamy. Na tę okazję przyda się drobny upominek! Skarpetki, kapcie, a może koszulka ze specjalną dedykacją? Wszystkie te produkty znajdziesz w Naszym sklepie w zakładce ,,Dzień Babci i Dziadka".

 

 

 

 

 

 

 

 

Drobnym, ale wyjątkowo polecanym upominkiem na ten wyjątkowy dzień są skarpetki. W ofercie posiadamy bawełniane skarpetki z napisami dedykowanymi specjalnie dla Babci i Dziadka. Polecamy również modele pakowane w ozdobne pudełka, dzięki czemu Twój upominek będzie się prezentować wyjątkowo elegancko.

Poduszka z imieniem- to wyjątkowy i pamiątkowy prezent, który będzie cieszył przez wiele lat. Wybierz idealny wzór, poinformuj Nas jakie imię ma zostać na niej nadrukowane a zrobimy wszystko, by prezent wywołał uśmiech na twarzy zarówno Babci jak i Dziadka! :)

Body niemowlęce- jeśli w Waszej rodzinie jest obecne maleństwo idealnym prezentem będą body, które będą niezwykłą niespodzianką podczas spotkania!

Komplet ręczników- w ofercie posiadamy również ręczniki dedykowane dla Babci i Dziadka. Wszystkie uszyte są z wysokogatunkowej bawełny, pakowane w ozdobne pudełka.

Koszulka z napisem przygotowanym specjalnie dla Babci i Dziadka- to również niezwykła pamiątka, ale także praktyczny prezent, który będzie służył każdego dnia.

Ciepły szlafrok- w ofercie posiadamy również ciepłe, niezwykle przyjemne w dotyku szlafroki z napisem Babcia lub Dziadek, które równie idealnie sprawdzą się jako prezent!

Sprawdź wszystkie propozycje prezentów z okazji Dnia Babci i Dziadka w specjalnej zakładce na Naszej stronie!- DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

Polecane

pixel