Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mikołajkowy prezent dla NIEJ!

2017-11-10
Mikołajkowy prezent dla NIEJ!Powoli zbiżają się Mikołajki- ulubione święto dzieci, ale także i dorosłych.
Czy masz już pomysł na prezent? Jeśli nie, postaramy się pomóc.


Idealnym prezentem dla każdej kobiety jest oszałamiająca i seksowna bielizna.  Mikołajkowy prezent nie musi być duży ani drogi. Ważne, aby trafił w gust i był pomysłowy.
Super pomysłem jest zabawna bielizna nawiązująca do Świąt. Będzie to wspaniała pamiątka wspólnie spędzonego okresu świątecznego.
Tradycyjnie przyjęło się, że kolorem tego święta jest kolor czerwony. Czerwona bielizna jest bardzo seksowna i efektowna. A zapakowana w ładne i gustowne pudełko na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

Nikt nie mówi, że prezenty trzeba zawsze dostawać od kogoś- możemy go zrobić również samej sobie. Warto jednak by w ten dzień nie kupować sobie niczego tylko z racji praktycznego zastosowania – w święta należy myśleć o przyjemnościach i na Mikołajki wybrać coś wymarzonego lub niespotykanego. Warto jednak trzymać się tej świątecznej czerwieni –  z pewnością przyda się ona jeszcze na okres Bożego Narodzenia i Karnawału.

Przygotowaliśmy dla was zestawienie eleganckich, bieliźnianych zestawów, z których ucieszyłaby się każda prawdziwa kobieta.
Pamiętaj tylko, by dokładnie sprawdzić rozmiar przed zakupem! ;)

https://goo.gl/BfVurJ
https://goo.gl/fuK4Vb
https://goo.gl/TgYJtW


https://goo.gl/vVs1K8
https://goo.gl/ixb5ue


https://goo.gl/WfK3ei


https://goo.gl/PFJ9TG
https://goo.gl/hM3x5v
https://goo.gl/hA7NQ7


https://goo.gl/gcYf7K

Polecane

pixel