Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jesienny spacer z dzieckiem

2017-10-13
Jesienny spacer z dzieckiemJesienne przechadzki z maluchem są nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bardzo zdrowe. Nic tak nie poprawia humoru jak świeże powietrze. Jesienią najlepszą porą dnia na spacerowanie jest południe, ponieważ w godzinach południowych zazwyczaj jest najcieplej i częściej świeci słońce.
Do spaceru należy się odpowiednio przygotować. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że malutkie dzieci mają skłonność do szybkiego wyziębiania i przegrzewania organizmu. Najlepiej ubrać dziecko na cebulkę. Jeśli zrobi się ciepło w każdej chwili można zdjąć maluchowi jedną warstwę. Jesienią sprawdzą się body bawełniane lub z frotte, które chronią plecy dziecka.
Bardzo istotnym elementem ubioru jest czapeczka, która chroni główkę i uszy od wiatru.https://goo.gl/haNQMG
https://goo.gl/6nB1iR
https://goo.gl/pJF3R9

W chłodniejsze dni warto założyć dziecku kombinezon, który świetnie ochroni przed chłodem, ale też zapewni maluszkowi wygodę.


https://goo.gl/hfi4Pn


https://goo.gl/bPuwdghttps://goo.gl/LQQPLN


https://goo.gl/Nkqxmr

Na spacerach świetnie sprawdzają się kocyki. W zależności od preferencji może on być bawełniany, polarowy lub tkany.
Wybierając kocyk dla dziecka musimy zwrócić uwagę na to by był bezpieczny. Nie bez znaczenia jest również to jak łatwo daję się nim otulić dziecko.


https://goo.gl/hHkmpR
https://goo.gl/2rnL4G


https://goo.gl/TUFxJy


Nie można także zapomnieć o śpiworkach do wózka. Zapewniają one kompleksową ochronę przed chłodem, wiatrem i wilgocią. Nie zastąpi go kocyk, bo śpiworek grzeje także od spodu. Śpiworki tworzą rodzaj przytulnego “gniazdka”, które daje ciepło jak i poczucie bezpieczeństwa.https://goo.gl/o84j4G

Polecane

pixel