Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak wybrać biustonosz do karmienia?

2017-09-01
Jak wybrać biustonosz do karmienia? Idealnie dobrany biustonosz do karmienia jest bardzo ważną rzeczą. Odpowiedni rozmiar biustonosza ma wpływ nie tylko na nasz kręgosłup, ale także pozwoli uniknąć zastojom pokarmu oraz powstawaniu stanów zapalnych.

Biustonosz najlepiej zakupić w ostatnich miesiącach ciąży, nadal pamiętając, że biust jeszcze  trochę się powiększy. Na pytanie, jaki rozmiar biustonosza wybrać, nie ma dobrej odpowiedzi. Najbardziej prawdopodobny jest fakt, że po porodzie obwód pod biustem troszkę się zmniejszy, a piersi powiększą się mniej więcej o jeden rozmiar.
Na początku najlepiej zakupić dwa biustonosze. Na czas tuż po porodzie najlepiej sprawdzi się biustonosz bawełniany bez fiszbin. Musi on być miękki i elastyczny, żeby pomieścił powiększające się piersi. Taki biustonosz ciążowy zapewnia komfort podczas leżenia, więc idealnie sprawdzi się nocami.


                                                                                       https://goo.gl/tChsFF

Kilka tygodni po porodzie laktacja się stabilizuje. Rozmiar piersi już nie będzie się znacząco zmieniał. To odpowiedni czas na zakup nowego biustonosza.
Bielizna matki karmiącej nie musi być nudna. 
Powinna podkreślać kobiecość, ponieważ jesteśmy nie tylko mamami, ale przede wszystkim kobietami :)
Wybierając biustonosz na ten czas powinnyśmy zwrócić uwagę na obwód. Biustonosz nie może być za luźny, najlepiej jest jeśli na początku zapinamy go na pierwszą haftkę. Miseczka powinna obejmować całą pierś.


                                                        https://goo.gl/ggn1ae


 https://goo.gl/w1z4jV

https://goo.gl/L9T8u9

Polecane

pixel